Zájazdy do Turecka – poraďsa

Chceš na dovolenku do Turecku, ale nevieš ako ? Máš problém so zohnaním ubytovania, chceš sa poradiť na aké výlety máš ísť ? Ktorý hotel je najlepší? Čo ťa v Turecku čaká? Chceš navštíviť netradičné miesta Turecka ? Nevieš si dať rady s vízami alebo ikametom? Snívaš o kúpe nehnuteľnosti v Turecku? Potrebuješ si dať opraviť zuby a hľadáš zubnú kliniku alebo potrebuješ transplantáciu vlasov?

Alebo potrebuješ zistiť niečo úplne iné? Potrebuješ niečo preložiť do turečtiny alebo z turečtiny ( neúradne)? Pomôžeme aj s tým!

Nemusíš viac zisťovať, zháňať. SME TU PRE TEBA!

Napíš nám na ochutnejturecko@gmail.com

Obráť sa na nás

a BEZPLATNE ti so všetkým poradíme a odporúčime tie najlepšie miesta a všetko, to čo potrebuješ. Podľa najlepšieho vedomia a svedomia :)a samozrejme z našich vlastných skúseností.

Sme koučky v cestovnom ruchu so zameraním na Turecko, keďže tu žijeme už veľmi dlho. Neváhaj a poraď sa s nami.

Alebo :

Ak máš záujem o akúkoľvek spoluprácu, či už barter alebo iný typ spolupráce, daj o sebe vedieť.

Hoci  náš nezávislý cestovateľský portál funguje iba dva roky stal sa veľmi obľúbeným medzi cestovateľmi.

Sme otvorení novým projektom, príležitostiam a spolupráci akéhokoľvek druhu. Venujeme sa online bloggerstvu, podnikaniu, copywritingu, poradenstvu, mentorstvu a koučovaniu.

 

Ak by ste mali záujem o zverejnenie PR článkov, prenajatie reklamných plôch, bannerov, alebo inej spolupráce, kontaktujte nás, prosím, na e-maili ochutnejturecko@gmail.com

Alebo ak aj vy si myslíte, že máte čo povedať o Turecku, bývate tam, poznáte krajinu a chcete si uverejniť svoj článok, prípadne dať nejaké návrhy turistom, neváhajte nás osloviť. Uverejňujeme aj články od iných cestovateľov, reportáže, rozhovory, súťaže a iné.

Na našom cestovateľskom portáli ochutnejturecko.cz ponúkame priestor na uverejnenie inzercie.

Ak máte záujem o akýkoľvek druh spolupráce kontaktujte nás:

emailom: ochutnejturecko@gmail.com

Instagram: https://www.instagram.com/ochutnejturecko/

facebook: https://www.facebook.com/ochutnejturecko/?ref=py_c