Zájazdy do Turecka

Chcete dať tisíc euro za dovolenku v tureckej Alanyi v nejakom hoteli s cestovkou, alebo chcete stráviť za tieto peniaze mesiac v Turecku? 😊 Ako na to ? Jednoducho…

Nakoľko sme freelance koučmi  a konzultantmi v cestovnom ruchu so zameraním na Turecko, rozhodli sme sa pre vás pripraviť to najlepšie z TURECKA, čo pre vás môže byť zaujímavé, dokonca nevyhnutné, aby ste mali čo najpríjemnejšiu dovolenku. Nezameriavame sa však iba na dovolenky, poskytujeme všetky nevyhnutné informácie ohľadom Turecka.

Keďže už roky trávime v Turecku, tak máme prehľad o profesionálnych súkromných klinikách, najmä o dentálnych klinikách a tých, ktoré sa zameriavajú na vykonávanie  plastických operácii. Vieme tiež o dôveryhodných tureckých realitných kanceláriách  s pôsobením v v Antalyi / Alanyi, ak si chcete kúpiť bytík pri mori, nehnuteľnosť, pôdu, a iné. Poďme ale pekne po poriadku.

západ slnka pri mori
Konyalti a západ slnka

Transplantácia vlasov v Turecku

Máte problémy s vypadávaním vlasov ? Nerastú vám vlasy ? Vieme odporučiť kvalitné a dôveryhodné kliniky pre transplantácie vlasov v Istanbule, nakoľko vieme o nich, že svoju prácu vykonávajú naozaj kvalitne a profesionálne. Majú najlepšie hodnotenia od tisícok spokojných klientov ročne. S ich prácou budete spokojní.  Neváhajte sa nás spýtať.

Zubné kliniky v Turecku

Chcete si dať opraviť poškodené zuby ? Alebo potrebujete novú protézu? Zubné kliniky poznáme a sme s nimi veľmi spokojní! Môžeme ich odporučiť. Keďže tu už roky žijeme, dali sme si robiť tiež naše zuby  na týchto klinikách a musíme povedať, že sú skutočne kvalitné. Profesionálny top prístup, super ceny, anglicky hovoriaci personál, poskytujú výbornú kvalitu za nižšiu cenu ako na Slovensku. Spojte príjemné s užitočným. Strávte čas na dovolenke v Turecku, odpočiňte si a dajte si spraviť zuby na tureckej klinike.

Výlety v Alanyi

Chcete ísť v Antalyi na výlet, ale neviete ako ? Cestovné kancelárie ponúkajú iba výlety s miestnymi sprievodcami, ktorým nerozumiete, prípadne iba čisté masovky, kde vás autobus vyzdvihne z hotela ráno a máte 50 spolucestujúcich ?  Výlety s českými a slovenskými delegátmi v Antalyi sú bežné, poznáme niekoľko cestovných kancelárii, ktoré sprostredkuvávajú pre anglicky nehovoriacich ľudí aj českých a slovenských sprievodcov na všetky výlety Turecka.

Vieme poradiť s návštevou nevšedných miest. Nechcete masové výlety ? Skvelé! Poradíme vám niečo úplne iné, ušité na mieru práve pre vás, niečo, čo ešte nebolo objavené tisíckami očí.

Transfer z letiska v Turecku

Potrebujete transfer z letiska? Tiež vieme odporučiť podľa najlepšieho vedomia a svedomia  súkromné VIP transfery ( cenovo dostupné) v oblasti tureckej riviéry, Antalye a Alanye, ktoré vás  privezú až do hotela za super cenu.

Víza v Turecku

Máte problémy s vybavovaním Ikametu? Už žiadne obavy, poradíme so všetkým, čo sa týka ikametu.  Písali sme o tom na blogu aj pár článkov.

Ktorý hotel je najlepší na tureckej riviére ?

Chcete stráviť VIP luxusnú dovolenku v Antalyi alebo okolí? Poradíme vám skutočne vynikajúce hotely, ktoré sme sami navštívili. Luxusné rezorty  priamo na pobreží Stredomoria, ktoré určite stoja za navštívenie a doprajú vám skutočné rozmaznávanie.

Alanya
Alanya

Ubytovanie v Turecku

Problémy s nájdením ubytovania na tureckej riviére ? Obráťte sa na nás. Chcete súkromie, alebo luxusné hotely ? Poradíme vám, čo je naozaj cenovo výhodnejšie.

Kúpa nehnuteľnosti v Turecku

Zvažujete, že sa chcete odsťahovať do Turecka a chcete si tam kúpiť apartmán? Poznáme niektoré dôveryhodné realitné kancelárie, ktoré vás nesklamú. Alebo chcete kúpiť byt bez realitnej kancelárie ? Vieme ako na to.

apartmány v Turecku
apartmány v Turecku

Cestovné poistenie do Turecka

Neviete, aké cestovné poistenie uzavrieť pred príchodom do Turecka ?Nevadí, obráťte sa na nás, my vám poradíme to najvýhodnejšie. Špeciálne, ak idete do Turecka na dlhšie ako tri mesiace, ktoré poistenie si treba vybaviť ? Chcete aj pripoistenie na COVID? Áno, všetkým sme si prešli, takže vieme poradiť, čo treba pri odchode zo Slovenska do Turecka na dlhšiu dobu.

Preklad do turečtiny

Potrebujete rýchlo poradiť a preložiť do / z turečtiny a slovenčiny, alebo češtiny? Aj v tomto sme tu pre vás.

Profesionálne hodiny turečtiny

Ak hľadáte online profesionálnu výuku tureckého jazyka, sme tu tiež pre vás. Poznáme mnohých kvalifikovaných učiteľov tureckého jazyka pre VIP hodiny, face to face  cez zoom, skype alebo whatpp. Stačí nás iba osloviť.

Alebo máš sám odcestovať obavy a chceš radšej cez CK, ktorá ťa nezoderie ? Vieme ako na to. So zárukou spokojnosti !

Máte nejaké (hocijaké) otázky o Turecku? Neváhajte a obráťte sa na nás.  Zodpovieme vám prípadné otázky a  poskytneme cenné informácie podľa našich skúseností, a to úplne bezplatne.

 

Chceš sa dozvedieť viac ? Kontaktuj nás na ochutnejturecko@gmail.com

 

 

Leave a Reply